Ranking kremów na trądzik – poznaj nasze TOP5

Wypryski na twarzy są przyczyną licznych kompleksów, nie tylko wśród nastolatków. Trądzik to choroba skóry o charakterze przewlekłym, polegająca na nadmierny wydzielaniem sebum, które powoduje gromadzenie się łoju, głównie na skórze twarzy.

Jednak w niektórych przypadkach trądzik objawia się również jako wypryski na plecach, które nierzadko utrudniają wykonywanie codziennych czynności i powodują przykre dolegliwości bólowe. Nastolatki prawie nigdy nie wiedzą jak sprawić, żeby trądzik młodzieńczy nie powracał i czego w tym celu używać. Aby znaleźć odpowiedni krem na trądzik bez recepty trzeba się sporo natrudzić, a liczne eksperymenty często tylko pogarszają sytuację, dlatego też postanowiliśmy przedstawić ranking 5 najlepszych kremów, które pomogą Ci w walce z objawami trądziku.

No. 1 – SEVOLIUM – najlepszy krem na trądzik; 50 ml

Cena: około 160 złotych

Niekwestionowanym zwycięzcą naszego rankingu jest serum sevolium, które nie tylko oczyszcza skórę od wewnątrz, ale również działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie oraz przyspiesza regenerację naskórka. Sevolium to krem bez recepty, który działa jak najlepszy lek.

No. 2 Krem z kwasem laktobionowym – Lactobionic Acid Cream; 50 ml

Cena: około 130 złotych

To krem na wypryski na twarzy powstające na skutek trądziku różowatego. Niniejszy produkt przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju ceru z wyróżnieniem osób posiadających skłonności do nadmiernego przesuszania się skóry twarzy. Krem może stosowany być również przez osoby, które walczą z atopowym zapaleniem skóry.

No.3 – Krem Aquatadeus; 50 ml

Cena: około 85 złotych

To nie tylko krem na wypryski, ale również bardzo skuteczny produkt do pielęgnacji cery suchej ze skłonnościami do stanów zapalnych. Produkt przeznaczony jest nawet dla tych osób, które zmagają się z atopowym zapaleniem skóry. Krem skutecznie nawilża cerę i powstrzymuje rozwój bakterii.

No. 4 – DR MEDICA Dermatologiczne Przeciwtrądzikowe serum; 30 ml

Cena: około 25 złotych

Niniejsze serum na trądzik przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji cery tłustej i łojotokowej. Serum nie tylko regeneruje naskórek i rozjaśnia przebarwienia, ale również skutecznie chroni naszą skórą przed przetłuszczaniem. W skład produktu wchodzą kwas migdałowy i azeloglicyna wykazująca działanie antybakteryjne.

No. 5 – Bioliq Specialist Niedoskonałośc Night Detox Cream; 30 ml

Cena: około 20 złotych

Niniejszy preparat na wypryski przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z problemem cery tłustej i mieszanej. Produkt firmy Bioliq należy stosować na oczyszczoną skórę twarzy przed snem. Krem pomaga skutecznie zwalczyć niedoskonałości skory i znormalizować jej codzienny poziom nawilżenia.